Logotyp Fundacji Edukacji Prawnej

Twoja szansa na zyskanie dodatkowych środków finansowych – wniosek do 15.02.2022

Udostępnij dalej:
Jesteś przedsiębiorcą, który boryka się z różnego rodzaju trudnościami? Odczuwasz skutki panującej pandemii? Mamy dla Ciebie propozycję, ale czasu mało. Do 15.02.2022 trwa nabór wniosków na pozyskanie dodatkowych środków finansowych.
Przedsiębiorco, tylko do 15 lutego 2022 r. do godz. 12.00 możesz złożyć wniosek i otrzymać wsparcie w trudnym dla Ciebie momencie.
Jeżeli doświadczyłeś:
to możemy wesprzeć Ciebie szkoleniowo, doradczo i mentoringowo o wartości 18 500 zł. Twój WKŁAD WŁASNY to 0%, a oferta skierowana jest do przedsiębiorstw z siedzibą w Polsce.

Działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, a usługi realizowane w projekcie wynikać będą z przeprowadzonej dogłębnej analizy kondycji przedsiębiorstwa. Wśród doradców i mentorów spotkasz doświadczonych prawników, dyrektorów, strategów, psychologów i managerów, którzy w swojej wieloletniej praktyce stali się wrażliwi na sygnały i potrafią skutecznie reagować na zaistniałe trudności.

Zgłoś się do nas. Zajmiemy się wnioskiem o dofinansowanie, formalnościami, analizą i wsparciem, by postawić Twój biznes na stabilne nogi.

Poznaj opinię jednego z wielu klientów, którzy nam zaufali:

Świetne jest to, że gdy czujesz, że trudno będzie o lepsze jutro, to pojawiają się eksperci FEPu. Z ich pomocą udało pozyskać się środki finansowe, które mogliśmy przeznaczyć na dodatkowe szkolenia dla pracowników. Coś, co nas przekonało to nie tylko dodatkowe środki, ale przede wszystkim to, że od początku do końca wszelkie formalności były realizowane przez pracowników fundacji. Pełen profesjonalizm.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by móc ustabilizować budżet w swojej firmie. Zapraszamy Cię na naszą zakładkę „Dofinansowanie”, gdzie szczegółowo opisujemy, jak możemy Ci pomóc.
Warto poczytać