Logotyp Fundacji Edukacji Prawnej
Od ponad 12 lat związany ze sprzedażą, od blisko 10 z branżą farmaceutyczną. Przez lata zaangażowany w rozwój programów szkoleniowych, rekrutacyjnych oraz marketingowych w organizacjach i zespołach sprzedażowych, z którymi współpracował. Absolwent szkoły trenerskiej Elżbiety Sołtys w ramach projektu „Od diamentu do brylantu”. Od 6 lat jako certyfikowany trener biznesu, prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich, tworzenia modeli sprzedaży, komunikacji. W kręgu jego specjalizacji są także szkolenia z zakresu nieinwazyjnej sprzedaży, szkolenia dla farmaceutów z obsługi klienta oraz zwiększania sprzedaży, szkolenia z zakresu stylów komunikacji. W latach 2015 – 2017 był odpowiedzialny za przygotowanie aplikantów do rozmów kwalifikacyjnych z działami HR m.in. BZ WBK, Gedeon Richter, Pfizer, ING Bank Śląski.

Zarządzał zespołem pośredników pracy w Wielkopolsce w zakresie pracy za granicą, w oparciu o wytyczne Ministerstwa Pracy, w ramach realizacji umów bilateralnych z Królestwem Hiszpanii oraz Republiką Federalną Niemiec. Jego zespół osiągnął najwyższą skuteczność spośród 16 zespołów w Polsce.

Z wykształcenia historyk, pasjonuje się geopolityką, psychologią, medycyną oraz Chinami. Posiada certyfikat z języka chińskiego HSK 2.