Szkolenie ma na celu omówienie wybranych zagadnień ze nowej ustawy prawo zamówień publicznych w kontekście umów cywilnoprawnych, jako narzędzia wykorzystywanego w procesie udzielenia i realizacji zamówień publicznych. Warsztat jest przygotowany w taki sposób, by pokazać uczestnikom, że zamówienia publiczne mogą być przyjazne.
Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się przygotowaniem umów oraz osób będących stroną umowy w prawie zamówień publicznych.
Szkolenie ma na celu przygotowanie osób zajmujących się zamówieniami publicznymi. Udział w warsztacie pozwoli na:
- wyeliminowanie błędów w treści umowy (niedozwolone klauzule umowne);
- poprawne formułowanie umowy zgodnie z treścią nowej ustawy prawo zamówień publicznych
- poznanie regulacji dotyczących umów o zamówienie publiczne;
- poznanie dobrych praktyk w postępowaniach publicznych.
Kinga Witajewska – Specjalista w dziedzinie zamówień publicznych, wieloletni praktyk i szkoleniowiec z zakresu zamówień publicznych. Doświadczenie zdobyła pracując dla jednej z giełdowych spółek informatycznych. Wspiera polskie i zagraniczne podmioty uczestniczące w rynku publicznym, również w ramach projektów ogłaszanych przez europejskie instytucje publiczne. Doradza zarówno zamawiającym, jak i wykonawcom, w tym także beneficjentom projektów współfinansowanych ze środków UE, w zakresie konieczności stosowanie przez nich określonych procedur.
Katarzyna Dziąćko – Prawnik, ekspert do spraw zamówień publicznych. Doświadczenie zdobyła kierując działem zamówień w dużym przedsiębiorstwie z branży energetycznej. Osobiście prowadziła lub nadzorowała liczne postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w tym także dla projektów współfinansowanych ze środków UE. Ponadto tworzyła, rozwijała i nadzorowała system wewnętrznych regulacji w zakresie zamówień. Obecnie doradza zarówno zamawiającym, jak i wykonawcom. Doradztwo obejmuje także wsparcie dla beneficjentów na każdym etapie prowadzenia postępowań dla projektów współfinansowanych. Wieloletni szkoleniowiec z zakresu zamówień publicznych.
Czas: szkolenie jednodniowe
Termin: Zapytaj o termin
Miejsce szkolenia: Online
Koszt uczestnictwa: 590 zł netto za os.
Szkolenie w tym zakresie można zamówić w formie zamkniętej, dedykowanej danemu przedsiębiorstwu, w dogodnym terminie.
UWAGA! Koszt udziału w szkoleniu może podlegać refundacji ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego lub Funduszu Pracy. Zapytaj o dostępność miejsc i refundacji.