SKUTECZNA KOMUNIKACJA I ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM NA BAZIE FRIS

23-24.02.2021

Poznań

FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym. Na szkoleniu masz szansę poznać pierwszy system stworzony w Polsce, przez Polaków i dla Polaków. Dowiesz się jak wykorzystać swój naturalny, wrodzony potencjał, jak oswoić swoje obawy oraz jak określać i realizować swoje cele. Nauczysz się jak zarządzać swoim potencjałem w sposób naturalny i bezpieczny, w sposób który uwolni pełnię Twoich możliwości. System, który chcę Ci przedstawić jest prosty i pozwoli Ci pracować ze sobą, swoimi możliwościami oraz zmianą, również poza naszym szkoleniem. To szkolenie jest dla każdego, kto czuje, że chce osiągnąć więcej, ale nie wiesz co i nie wie jak.

Szkolenie kierowane dla managerów zespołów, uczestników grup projektowych, opiekunów oraz doradców klientów. Osób, które w ramach swoich obowiązków delegują zadania, współpracują w ramach zespołów i dla których skuteczna komunikacja jest kluczem do osiągnięcia celu i skutecznego działania.

Szkolenie prowadzone przez certyfikowanego trenera FRIS®, pierwszego polskiego systemu określającego style myślenia oraz style działania. Na spotkaniu pokażemy jak dopasować komunikację do stylu myślenia naszych partnerów biznesowych, współpracowników, klientów. Jak uczynić naszą współpracę bardziej efektywną, jak zoptymalizować funkcjonowanie zespołu, dać możliwość zwiększenia sprzedaży. Pokażemy jak wykorzystać nasze preferencje do tego aby skuteczniej osiągać cel a także jak zrozumieć innych a z odmienności uczynić atut. Pokażemy dlaczego łatwiej współpracuje nam się z osobami podobnymi do nas i nauczymy się jak pokonać bariery we współpracy z tymi których unikaliśmy.

1. Wprowadzenie do systemu FRIS®
2. Najczęstsze błędy w komunikacji. Omówimy podstawowe błędy w komunikacji interpersonalnej. Wypracujemy model unikania pomyłek.
3. Style myślenia i style działania. Pokażemy w jaki sposób różnimy się od siebie poprzez sposób rozumowania i rozwiązywania problemów. Poznamy mocne strony oraz obszary rozwojowe poszczególnych stylów. A także nauczymy się jak skutecznie współpracować ze wszystkimi stylami naszych współpracowników, klientów i podwładnych.
4. Przeprowadzimy studium przypadku. Rozwiążemy wspólnie najtrudniejsze problemy występujące w zespołach, w grupach projektowych czy w kontakcie z klientem.

Jacek Boroch – Certyfikowany Trener FRIS®. Od ponad 12 lat związany ze sprzedażą, od blisko 10 z branżą farmaceutyczną. Przez lata zaangażowany w rozwój programów szkoleniowych, rekrutacyjnych oraz marketingowych w organizacjach i zespołach sprzedażowych. Absolwent szkoły trenerskiej Elżbiety Sołtys „Od diamentu do brylantu”.

Czas: szkolenie dwudniowe – 16 godzin warsztatowych

Termin: 23-24.02.2021

Miejsce szkolenia: Poznań, siedziba Fundacji Edukacji Prawnej

Koszt uczestnictwa: 1180 zł netto za os.

Cena zawiera:

  • przerwy kawowe i lunch,
  • materiały szkoleniowe,
  • certyfikat
  • cena nie zawiera noclegu – zapytaj o koszt noclegu.
Zapraszamy do kontaktu!