Logotyp Fundacji Edukacji Prawnej

Pakiet na start!

Masz dość pracy na etacie? Masz pomysł na siebie i swój biznes, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać? A może otworzyłeś działalność, ale nadal czujesz, że brakuje ci wiedzy lub umiejętności by skutecznie zarządzać firmą ? Przychodzimy z pomocą! Przy użyciu praktycznej wiedzy i skutecznych narzędzi – pokazujemy jak przejść drogę od pomysłu na biznes do rynkowego sukcesu.

Znajomość przepisów prawa i rozwiązań marketingowych to podstawa przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a dobrze przygotowany biznesplan i strategia na kolejne lata pozwolą Tobie skupić się na rozwoju biznesu, jednocześnie umożliwiając kontrolę jego poszczególnych etapów i dając ważny punkt odniesienia.

Szkolenie Pakiet na start! to kompleksowe, 6-dniowe warsztaty, podczas których poruszone zostaną wszelkie kwestie niezbędne dla założenia i prowadzenia własnej firmy. W ramach tych warsztatów dowiesz się jak, krok po kroku założyć i prowadzić własną firmę, pozyskać środki na jej rozwój, opracować strategię marketingową, zdobyć klientów i utrzymać się na rynku. W trakcie warsztatów podpowiemy również jak pozyskać zewnętrznego inwestora i jak pozostać szefem we własnej firmie po podpisaniu umowy inwestycyjnej. Odkryjemy przed Tobą blaski i cienie poszczególnych form działalności, byś mógł świadomie podjąć decyzję która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Warsztaty składają się z części dotyczącej przygotowania do założenia działalności, w tym sporządzenia biznesplanu, części prawnej, podatkowej oraz części dotyczącej marketingu i sprzedaży. Każda z części jest prowadzona przez innego trenera, specjalistę w swojej branży, wieloletniego praktyka. To jeden z niewielu takich programów na rynku, który zapewnia pełne i wieloaspektowe przygotowanie przedsiębiorcy do prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas warsztatów dowiesz się między innymi:

Pakiet na start! to kompleksowy program, stworzony dzięki praktycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu trenerów Fundacji Edukacji Prawnej. Zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach szkoleniowych, co zapewnia indywidualne podejście do każdego z uczestników. Każdy z uczestników ma także do wykorzystania pakiet 5 godzin na indywidualne konsultacje swoich wątpliwości z prowadzącymi Pakiet Na Start! w zakresie omawianym na szkoleniach.

Uczestników warsztatów Pakiet Na Start! wspieramy również po ich zakończeniu. Dzięki autorskiemu programowi mentoringu i opieki poszkoleniowej dbamy o to, żeby wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatów zostały wdrożone w praktyce. Nasi eksperci są dla Ciebie!