Business Presentations In English

Zapytaj o termin

Warsztaty mają na celu przygotowanie uczestników do zaprezentowania profesjonalnej prezentacji w PPT, opisania slajdów np. z wynikami firmy w interesujący i interaktywny sposób, przyjazny dla odbiorcy, radzenie sobie z trudnymi pytaniami od słuchaczy oraz niezaplanowanymi sytuacjami podczas wystąpień.

Integralną częścią szkolenia będzie praca z trenerem nad wzbogaceniem słownictwa niezbędnego do prowadzenia prezentacji oraz praca z radzeniem sobie ze stresem, a także utrzymaniem wysokiego poziomu atencji wśród odbiorców.

Warsztaty składać się będą z interaktywnego 8-godzinnego spotkania z trenerem.

Szkolenie kierowane jest do pracowników działów obsługi klienta zagranicznego, asystentów, managerów i przedsiębiorców oraz wszystkich osób, które w ramach swoich obowiązków zawodowych przygotowują prezentacje dla przełożonych lub klientów anglojęzycznych.

Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy zyskają wiedzę i umiejętności z zakresu efektywnej komunikacji biznesowej w języku angielskim, poznają techniki tworzenia struktury prezentacji, a także rozszerzą swój zakres słownictwa biznesowego – specjalistycznego w obszarze prowadzenia prezentacji i rozmów biznesowych w języku angielskim.

Udział w warsztatach „Business Presentations In English”, podobnie jak w przypadku innych szkoleń otwartych organizowanych przez Fundację Edukacji Prawnej, to również:

 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • ciekawe materiały szkoleniowe przygotowane przez praktyków – native’ów,
 • możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z prowadzącym,
 • możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących projekty w bliskim dla uczestników środowisku,
 • praca w niewielkich grupach warsztatowych – do 10 osób.

9:00-9:30 Describe your Job and Company (5-minute presentation based on the self-study materials sent before the workshop)

9:30-9:45 Assessing your Presentation Skills

9:45-11:00 Structuring a Presentation:

 • Opening a Presentation
 • Stating the Purpose and the Outline
 • Making a good Start
 • Moving on to the Next Point
 • Using visuals (including giving status reports and summaries, KPIs – presentations, analyses and forecasts for the upcoming month)
 • Closing the Presentation and Handling Questions

11:00-11:15 Coffee Break

11:15-12:15 Mini Presentations by the Participants (5 minutes per person) + Feedback

12:15-13:15 Identifying Communication Styles and The Art of Improvisation

13:15-13:45 Lunch Break

13:45–14:30 Project presentations (to get an approval) and Decisions presentations

(pros and cons, conclusions and outcomes)

14:30-15:15 Non-verbal Communication:

 • Using your voice effectively
 • Body language
 • Stress management

15:15-15:30 Coffee Break

15:30-16:45 Individual Presentations – 10 minutes per participant

16:45-17:00 Feedback session + Workshop summary and end

W ramach przygotowania do warsztatów, uczestnicy będą poproszeni o przygotowanie krótkich, 5-minutowych prezentacji na wybrany temat.

Program został przygotowany przez ekspertów Berlitz Corporation, w oparciu o autorskie materiały dydaktyczne przygotowane na zlecenie Fundacji Edukacji Prawnej przez Dyrektora Pedagogicznego Berlitz Poznań.

                                      

Warsztaty realizowane są we współpracy z Berlitz Corporation – międzynarodowym przedsiębiorstwem szkoleniowym, obecnym w 70 krajach, światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. W tym dniu trenerem będzie Pan James de Lara – coach, instruktor oraz doświadczony trener biznesowy pochodzący z Californii w Stanach Zjednoczonych. Ostatnie 10 lat James poświęcił na zdobycie doświadczenia w kontekście profesjonalnych prezentacji, jak i metodyki nauczania. Jego największą przyjemnością jest prowadzenie prezentacji, ponieważ – wg Jamesa – nic nie daje więcej satysfakcji niż obserwowanie tego, jak uczestnicy zyskują pewność siebie oraz swoich umiejętności. Co więcej uważa, że prezentacje to po prostu bardzo dobra możliwość do ciekawych dyskusji i dzielenia się kreatywnymi pomysłami.

Czas: szkolenie jednodniowe – 8 godzin warsztatowych

Termin: Zapytaj o termin

Miejsce szkolenia: zostanie podane na 7 dni przed szkoleniem

Koszt uczestnictwa: 590 zł netto za os.

 • cena zawiera przerwy kawowe i lunch, materiały szkoleniowe, certyfikat
 • cena nie zawiera noclegu – zapytaj o koszt noclegu 
Zapraszamy do kontaktu!