Logotyp Fundacji Edukacji Prawnej

Prawo we własnej firmie w czasach COVID-19

Szkolenie dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

22.04.2020 | 29.04.2020

Poznań

Bezpłatny udział

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia współfinansowane ze środków budżetowych miasta Poznania

Pojawienie się i rozprzestrzenianie pandemii COVID-19, powoduje poważne utrudnienia dla biznesu. Przez wprowadzanie nowych obostrzeń, wielu przedsiębiorców stawianych jest w bardzo trudnej sytuacji biznesowej. Wspólnie z Miastem Poznań zapraszamy na bezpłatne szkolenie online „Prawo we własnej firmie w czasach COVID-19”, podczas którego nasz ekspert – rp. Grzegorz Dudczak, podzieli się z uczestnikami wiedzą prawną, dotyczącą możliwości zabezpieczenia biznesu przed niekorzystnym wpływem pandemii COVID-19. Do udziału zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o kondycję prawną swojej firmy, zapewniając ciągłość działania biznesu, bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników.

Znajomość przepisów prawa to podstawa przy prowadzeniu działalności gospodarczej, ale w nadzwyczajnej sytuacji, gdy stres bierze górę ważne jest wsparcie eksperta, który doradzi i rozwieje wątpliwości z zakresu prawa w biznesie.

Zapraszamy na dwa 2-godzinne szkolenia online w dwóch terminach (22.04.2020, 29.04.2020), podczas których poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące sytuacji prawnej firmy w obliczu pandemii COVID-19. Szkolenie online „Prawo we własnej firmie – zawieranie umów, prawo autorskie i reklama” to część dedykowana zmianom prawnym w czasach COVID-19. Warsztat ma na celu przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do skutecznej realizacji zobowiązań cywilnoprawnych, oceny ryzyka wynikającego z umów, stosowanych form zabezpieczeń w umowach, odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy, renegocjowania warunków współpracy, zabezpieczenia interesów przedsiębiorcy oraz korzystania z instrumentów prawa pracy w celu minimalizacji niekorzystnych skutków pandemii.

Uczestników szkolenia online zapraszamy na kontynuację doradztwa biznesowego w formie indywidualnych konsultacji mailowych lub telefonicznych z naszym ekspertem. Szkolenie oraz doradztwo biznesowe są bezpłatne i współfinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania. Liczba miejsc jest ograniczona, tylko dla 20 osób! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Dudczak, doświadczony trener, radca prawny, partner Philips & Garnuszewski Spółka Partnerska Adwokata i Radców Prawnych z siedzibą w Poznaniu. Jako prawnik posiada bogate doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie przygotowywania, negocjowania i opiniowania wszelkiego rodzaju umów cywilnoprawnych, opracowywaniu projektów statutów, regulaminów i innych aktów regulujących funkcjonowanie podmiotów gospodarczych oraz obsługi prawnej inwestycji. Autor szkoleń z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, jak również prawa handlowego oraz prawa własności intelektualnej. Mecenasa Dudczaka wesprze zespół radców prawnych Philips & Garnuszewski Spółka Partnerska Adwokata i Radców Prawnych, którzy mają wieloletnią praktykę w prowadzeniu sporów sądowych zarówno przed sądami powszechnymi jak i administracyjnymi, a także specjalizują się w prawie pracy.

Podczas szkolenia online dowiesz się między innymi:
Zapraszamy do kontaktu!