Jako Fundacja Edukacji Prawnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój oraz stałe poszerzanie swoich kompetencji, by w jak największym zakresie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Comite Sp. z o. o., dzięki czemu już wkrótce będziemy w stanie zaoferować Wam znacznie więcej.

Comite Sp. z o. o. to zespół ekspertów z dziedziny zamówień publicznych, który dzięki swojemu doświadczeniu potrafi wskazać, w jaki sposób uzyskać lub przygotować zamówienie i oferować rozwiązania dopasowane do zindywidualizowanych potrzeb. W ramach swojej działalności eksperci Comite Sp. z o. o. zajmują się w szczególności:

W ramach współpracy eksperci Comite Sp. z o. o poprowadzą dla Fundacji Edukacji Prawnej cykl szkoleń, poświęconych zagadnieniom związanym z prawem zamówień publicznych. Mamy głęboką nadzieję, że połączenie wiedzy ekspertów Comite Sp. z o. o z zakresu zamówień publicznych oraz doświadczenia zespołu Fundacji z zakresu usług szkoleniowych doprowadzi do stworzenia usług szkoleniowych o jeszcze wyższej jakości i profesjonalnym charakterze.

W ramach naszej współpracy zespół Comite Sp. z o. o. będzie również wspierał Fundację, w realizacji usług doradczych dla naszych klientów.

Zapowiada się mnóstwo ciekawych projektów!