Logotyp Fundacji Edukacji Prawnej

Korzystamy z aplikacji mobilnej MójTrener.edu

Udostępnij dalej:

W Fundacji Edukacji Prawnej idziemy z duchem czasu. Wiemy, że dzisiaj żeby samemu się rozwijać trzeba podążać za rozwojem nowych technologii. W związku z tym z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z aplikacją mobilną MójTrener.edu! To aplikacja stworzona, by ułatwiać i wspierać proces szkoleniowy – zarówno dla szkoleniowca, jak i dla osoby szkolonej.

MójTrener.edu to bezpłatna aplikacja mobilna, która umożliwia organizowanie wiedzy uczestników szkoleń w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Poprzez panel internetowy zsynchronizowany z kontami uczestników w aplikacji, trenerzy mogą:

  • wysyłać materiały szkoleniowe bezpośrednio do uczestników szkoleń,
  • wyznaczać swoim grupom cele do realizacji,
  • inspirować cytatami i złotymi myślami związanymi z tematyką szkolenia,
  • udostępniać listy książek, które poszerzą wiedzę uczestników z danego szkolenia.

Aplikacja i Panel tworzą wirtualny pomost pomiędzy uczestnikami szkoleń oraz trenerami. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży szkoleniowej i doradczej wiemy jak istotny jest feedback po szkoleniu i zgromadzenie odpowiednich materiałów. Duża ilość wiedzy przekazana w krótkim czasie może szybko ulecieć, ale nie ma ryzyka jej utraty, jeżeli umieścimy ją na własnym, spersonalizowanym koncie w aplikacji mobilnej.

Aplikacja MójTrener.edu pozwala na zgromadzenie wszystkich istotnych dla nas informacji – zarówno dla uczestnika jak i dla trenera – w jednym miejscu. Dzięki temu możemy mieć łatwy dostęp do materiałów szkoleniowych o każdym czasie. Konto w aplikacji pozwala na szybkie odświeżenie zdobytych informacji oraz – co najważniejsze – na wdrażanie nowo zdobytych umiejętności. Wszystko to dostępne jest również w internetowym Panelu Uczestnika.

Jak korzystać?

Obecnie aplikacja dostępna jest w systemie Android, ale do praktycznie wszystkich możliwości, jakie daje nam MójTrener.edu mamy również dostęp z poziomu strony internetowej www.mojtrener.edu.pl. Użytkownicy systemu Windows bądź iOS mają zatem również dostęp do najważniejszych funkcjonalności aplikacji.

Jesteśmy pewni, że wprowadzenie na rynek takiej aplikacji jak MójTrener.edu to wielki krok w sektorze usług szkoleniowych. Udostępnienie materiałów po szkoleniu czy dostęp do kontaktu z trenerem jeszcze nigdy nie były takie łatwe! Organizowane przez nas szkolenia (WIĘCEJ TUTAJ) na pewno zostaną udostępnione w MójTrener.edu, a każdy z uczestników będzie mógł się na nie zapisać.

Współpraca z MójTrener.edu z całą pewnością zapewni Fundacji Edukacji Prawnej jeszcze większy rozwój. Czeka nas wiele wspólnych i owocnych projektów, które już planujemy.