Fundacja Edukacji Prawnej członkiem Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan

Miło nam poinformować, że od 7 sierpnia 2018 r. Fundacja Edukacji Prawnej jest częścią Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan

Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie w działalność Związku, wspólne inicjatywy oraz projekty, spotkają się z uznaniem Zarządu oraz pozostałych członków Związku. A że dzielenie się wiedzą to nasza pasja, rozpoczynamy oczywiście od projektu szkoleniowego. Już wkrótce rusza cykl bezpłatnych spotkań dla członków Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, które rozszerzą ich wiedzę z zakresu prawa, zasad jego interpretacji i stosowania. Planowane szkolenia dotyczyć będą poniższych zagadnień:

  • Sukcesja w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach;
  • Rękojmia i gwarancja z perspektywy sprzedawcy;
  • Techniki sprzedaży i komunikacja z klientem;
  • Windykacja należności w ujęciu prawnym – najczęściej popełniane błędy;
  • Weksel w obrocie gospodarczym;
  • Umowy w obrocie gospodarczym – najczęściej popełniane błędy;
  • Prawo autorskie dla uczelni i instytucji szkoleniowych.

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan skupia ponad 190 czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego, zatrudniających blisko 20 tys. pracowników. W ramach swoich zadań statutowych skutecznie reprezentuje interesy zrzeszonych przedsiębiorców wobec władz samorządowych i administracji rządowej oraz wobec związków zawodowych pracowników, opiniuje i współuczestniczy w tworzeniu prawa gospodarczego branż. Poprzez członkostwo w Konfederacji Lewiatan skutecznie zabiega o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, troszcząc się o ich wizerunek.

Wierzymy zatem, że członkostwo w Wielkopolskim Związku Pracodawców Lewiatan będzie dla nas doskonałą platformą wymiany wiedzy, najbardziej aktualnych informacji, dobrych praktyk i porad ekspertów, co z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w projektowaniu szkoleń i kursów dla Was.