Aktualności

Korzystamy z aplikacji mobilnej MójTrener.edu

Korzystamy z aplikacji mobilnej MójTrener.edu

Nawiązaliśmy współpracę z MójTrener.edu

W Fundacji Edukacji Prawnej idziemy z duchem czasu. Wiemy, że dzisiaj żeby samemu się rozwijać trzeba podążać za rozwojem nowych technologii. W związku z tym z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z aplikacją mobilną MójTrener.edu! To aplikacja stworzona, by ułatwiać i wspierać proces szkoleniowy – zarówno dla szkoleniowca, jak i dla osoby szkolonej.

Continue reading „Korzystamy z aplikacji mobilnej MójTrener.edu”

Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.

Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.

Jako Fundacja Edukacji Prawnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój oraz stałe poszerzanie swoich kompetencji, by w jak największym zakresie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Comite Sp. z o. o., dzięki czemu już wkrótce będziemy w stanie zaoferować Wam znacznie więcej.

Continue reading „Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.”

Ocena efektywności szkoleń

Ocena efektywności szkoleń

Na rynku szkoleniowym mamy szeroki wybór form kształcenia. Oferowane usługi są realizowane w formie otwartej, gromadzącej przedstawicieli różnych branż, firm i obszarów na jednym wykładzie oraz w formie dedykowanej, przeprowadzanej dla zamawiającego w konfiguracji zamkniętej, a zatem przeznaczonej tylko i wyłącznie dla wybranych uczestników.

Continue reading „Ocena efektywności szkoleń”

Zmiana terminów przedawnienia roszczeń

Zmiana terminów przedawnienia roszczeń

W maju br. przedłożono Prezydentowi RP do podpisu projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz innych ustaw (druk nr 2216; dalej: ,,projekt ustawy” lub ,,nowelizacja”) . Nowelizacja dotyczy m.in. zmian w zakresie części ogólnej Kodeksu cywilnego oraz przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

Prezentujemy katalog najważniejszych zmian:

Continue reading „Zmiana terminów przedawnienia roszczeń”