Kurs Business English B1/B2, 30 lekcji​

Kurs Business English B1/B2, 30 lekcji​

09.10.2018 – 31.01.2019

Poznań

Kurs nastawiony jest na doskonalenie kompetencji językowych w obszarze biznesowego języka angielskiego. Poprzez symulację rzeczywistych scenek ze środowiska zawodowego  (w tym spotkań, prezentacji, negocjacji, wcielania się w role) uczestnicy zapoznają się ze słownictwem, leksyką i gramatyką stosowaną w codziennej pracy przez osoby zatrudnione w anglojęzycznych przedsiębiorstwach lub obsługujących klientów zagranicznych.

Zajęcia realizowane są w charakterze warsztatów w oparciu o pracę w grupach, prezentacje, dyskusje na tematy przedstawiane w materiałach tekstowych i audiowizualnych oraz case study.

Kurs dedykowany jest osobom, które na co dzień posługują się językiem angielskim w pracy lub zamierzają aplikować na stanowisko wymagające posiadania kompetencji językowych, potwierdzonych zaświadczeniem.

Uczestnicy kursu nabędą umiejętności w zakresie ustnej komunikacji biznesowej. Poznają także profesjonalną terminologię i praktyczne wyrażenia, które będą mogli wykorzystać w:

 • swoich wystąpieniach i zebraniach;
 • prezentacjach dla klientów, przełożonych lub zarządu;
 • telefonicznej obsłudze klienta anglojęzycznego;
 • wielu innych sytuacjach, które wymagają komunikatywnej znajomości języka angielskiego w biznesie.

Udział w kursie „Business English”, podobnie jak w przypadku innych kursów i szkoleń organizowanych przez Fundację Edukacji Prawnej, to również:

 • certyfikat ukończenia kursu;
 • ciekawe materiały dydaktyczne przygotowane przez doświadczonych wykładowców, w oparciu o aktualne wiadomości ze świata biznesu;
 • możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących projekty w bliskim dla uczestników środowisku,
 • możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z lektorem;
 • praca w niewielkich grupach warsztatowych – do 10 osób.

1. Sztuka autoprezentacji.

2. Rozmowa kwalifikacyjna.

3. Prezentacje multimedialne.

4. Negocjacje biznesowe w oparciu o różnice kulturowe.

5. Zebrania i spotkania biznesowe.

6. Telefoniczna obsługa klienta.

7. Elektroniczna obsługa klienta.

8. Biznes międzykulturowy.

9. Small talk.

Katarzyna Nowicka

Doktor filologii angielskiej. Wykładowca na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tłumacz z ponad 8-letnim stażem dydaktycznym. Głównie związana z tłumaczeniami literackimi, komunikacją międzykulturową i językiem angielskim w biznesie. Prowadzi kursy i zajęcia dla różnych grup wiekowych. Z dużym zaangażowaniem dopasowuje program nauczania do potrzeb uczestników. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na konwersacje, small talk, nauczanie gramatyki i fonetyki poprzez ćwiczenia, gry, symulacje, negocjacje i prezentacje aktywizujące uczestników. Jej doskonały talent pedagogiczny został trzykrotnie doceniony przez władze uczelni UAM w Poznaniu, które w latach 2014, 2015 i 2017 przyznały jej Nagrodę Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza za osiągnięcia dydaktyczne. 

Paweł Korpal

Wykładowca na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent filologii angielskiej na tym samym wydziale. Od 7 lat pracuje jako tłumacz ustny i pisemny oraz uczy języka angielskiego. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów na różnych poziomach zaawansowania, o różnej tematyce i z grupami w różnym wieku, od dzieci po seniorów. Nauczanie jest nie tylko jego pracą, ale również pasją, która pozwala mu się realizować. Stawia na komunikację, rozwijanie kreatywności ucznia i nauczanie praktycznych umiejętności językowych przydatnych w życiu codziennym. 

Czas: Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu po 90min, w godzinach popołudniowych, 17:30-19:00

Kurs obejmuje 23 godziny zegarowe (15 spotkań po 90 min).

Termin: 09.10.2018 – 31.01.2019, Poznań

Miejsce szkolenia: siedziba Fundacji Edukacji Prawnej al. Niepodległości 51/1, Poznań

Koszt uczestnictwa:  690,00 zł (Vat. zw.) / os.

 • cena zawiera materiały szkoleniowe, certyfikat
 

UWAGA! Koszt udziału w szkoleniu podlega refundacji ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapytaj o dostępność miejsc. Rejestracja wniosków o refundację trwa tylko do 10.09.2018

Zapraszamy do kontaktu!

 • +48 532 608 522
 • biuro@edukacjaprawna.pl