Aktualności

Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.

Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.

Jako Fundacja Edukacji Prawnej stawiamy sobie za cel ciągły rozwój oraz stałe poszerzanie swoich kompetencji, by w jak największym zakresie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Comite Sp. z o. o., dzięki czemu już wkrótce będziemy w stanie zaoferować Wam znacznie więcej.

Continue reading „Łączymy siły z Comite Sp. z o.o.”

Ocena efektywności szkoleń

Ocena efektywności szkoleń

Na rynku szkoleniowym mamy szeroki wybór form kształcenia. Oferowane usługi są realizowane w formie otwartej, gromadzącej przedstawicieli różnych branż, firm i obszarów na jednym wykładzie oraz w formie dedykowanej, przeprowadzanej dla zamawiającego w konfiguracji zamkniętej, a zatem przeznaczonej tylko i wyłącznie dla wybranych uczestników.

Continue reading „Ocena efektywności szkoleń”

Zmiana terminów przedawnienia roszczeń

Zmiana terminów przedawnienia roszczeń

W maju br. przedłożono Prezydentowi RP do podpisu projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz innych ustaw (druk nr 2216; dalej: ,,projekt ustawy” lub ,,nowelizacja”) . Nowelizacja dotyczy m.in. zmian w zakresie części ogólnej Kodeksu cywilnego oraz przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

Prezentujemy katalog najważniejszych zmian:

Continue reading „Zmiana terminów przedawnienia roszczeń”

Pierwsza wizyta w ramach projektu „Mały, prawy obywatel” za nami!

Pierwsza wizyta w ramach projektu „Mały, prawy obywatel” za nami!

11 maja br. odwiedziliśmy punkt numer 1 na naszej projektowej mapie.

„Mały, prawy obywatel” to projekt edukacyjny skierowany do dzieci. Zarząd Fundacji stanął na wysokości zadania. Była prezentacja zawodów prawniczych, czytanie bajek o mówieniu prawdy oraz myszce złodziejaszce, quiz i … oczywiście dyplomy, pieczątki i oznaczenia dla przedszkolaków, którzy z zaciekawieniem słuchali czym zajmują się prawnicy i jak ważne jest przestrzeganie prawa. A na koniec … niespodzianka – sesja zdjęciowa w togach i słodkie pączki.

Continue reading „Pierwsza wizyta w ramach projektu „Mały, prawy obywatel” za nami!”

Ruszamy z  projektem „Mały, prawy obywatel”

Ruszamy z projektem „Mały, prawy obywatel”

Projekt „Mały, prawy obywatel” rusza pełną parą. Mecenasi meldują gotowość do działania. Checklista zrobiona:

  • bajki
  • przypinki
  • quiz
  • dyplomy
  • pieczątki
  • togi
  • entuzjazm 😊

Już 11 maja odwiedzimy pierwsze przedszkole – Przedszkole Niepubliczne KULKA w Wirach k. Poznania. To będzie prawdziwy test dla nas wszystkich. Zobaczymy, kto kogo bardziej zaskoczy.

Continue reading „Ruszamy z projektem „Mały, prawy obywatel””